لگولند استانبول

1,000,000 تومان
به ازای هر نفر
مدت زمان: آزاد ساعت کاری: 10:00 تا 18:00
فروشنده: شرکت کیاشایان و طوطیای کیش (کیشوتو) استانبول

خرید آنلاین بلیط تور لگولند استانبول ، تنها با پرداخت 1 میلیون تومان.

ویژگی های تور لگولند استانبول:

کودکان و نوجوانان در یک محیط دوستانه می توانند از امکانات بسیار متنوع لذت ببرند

تور کارخانه : ویدئو متحرک که در آن پروفسور Brick-a-Brack بچه ها را به تورکارخانه LEGO می برد.

miniland : مشهورترین نقاط دیدنی استانبول که با لگو ساخته شده است را به نمایش می گذارد.

کارگاه های بازی خلاقانه

قلعه پادشاهی : منطقه مخصوص سوار برای کودکان

سینما 4 بعدی

مزرعه DUPLO–: برای کودکان 1 تا 5 ساله بسیار مناسب است.


شرایط استفاده:

افراد ۳ الی ۱۴ سال می توانند از بلیط کودکان استفاده کنند.

کودکان زیر ۳ سال رایگان می باشند.


پس از نهایی کردن خرید تیم پشتیبانی جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

گشت لگولند استانبول :

یکی از بهترین تفریحاتی که در تور استانبول برای کودکان وجود دارد غرق شدن در دنیای لگوهای هیجان انگیز و متنوع لگولند می‌باشد.خواسته ها و ایده های کودکان و نوجوانان در این سرزمین جادویی به واقعیت تبدیل می شوند

دیگه وقتشه که بچه ها رو به یه سفر باحال تفریحی آموزشی ببرید و یه تجربه و خاطره به یاد موندنی و غیر قابل توصیف براشون به یادگار بزارید.

سرزمین لگو استانبول با  با میلیون ها آجر lego در محیطی شاد و فرح بخش از دوستاران خود پذیرایی می کند. لگولند مکان ایده آلی برای سرگرمی، تخیل، و خلاقیت و تفریح برای کودکان و بزرگسالان  است. در واقع یکی از بهترین تفریحاتی که در تور استانبول برای کودکان وجود دارد غرق شدن در دنیای لگوهای هیجان انگیز و متنوع لگولند می‌باشد.خواسته ها و ایده های کودکان و نوجوانان در این سرزمین جادویی به واقعیت تبدیل می شود. سواری با ارابه های پادشاهی تا ساخت موشک های فضایی و تماشای فیلم های D4  همه و همه در این سرزمین شگفت انگیز موجود است. هدف لگولند تنها سرگرمی و تفریح نیست و آموزش در حین بازی کردن و یادگیری از اهداف اصلی لگولند می باشد.

لگولند در سال ۲۰۱۵ در استانبول افتتاح شد. بازی‌های داخل سرزمین لگوی استانبول برای بچه‌های ۳ تا ۱۰ سال طراحی شده است. برای این مجموعه 15 زمین بازی طراحی شده است. و بخش های تفریحی متنوعی دارد. شهری ساخته شده از لگو که کودکان نیز در این ساخت و ساز شریک می شوند. 

مینی لند قسمتی است که بیش از همه توجه بچه ها را به خود جلب می‌کند. مینی لند بخشی است که بناهای معروف دنیا و البته بناهای معروف ترکیه مانند ایاصوفیه را با لگو ساخته‌اند. علاوه بر ایاصوفیه می‌توانید مسجد سلطان احمد یا مسجد آبی وبرج گالاتا را نیز ببینید. این قسمت با چیزی بیش از ۱ میلیون لگو ساخته شده است. بچه‌ها از دیدن ساختمان‌های کوچکی که قبلا واقعی آن را در ابعاد بزرگتر دیده‌اند بسیار ذوق زده می شوند و بی شک برای بزرگترها هم جالب است.

 سینما چهاربعدی از بخش های جذاب لگولند است. تماشای انیمیشن های مربوط به سرزمین لگولند در این مکان امکان پذیر است.

کارگاه آموزشی کار با لگو بخش مفرح دیگری است که کودکان با کمک مربی یاد می‌گیرند چطور هر چیزی را که دوست دارند با استفاده از لگو طراحی کرده  و بسازند. اینجا بچه‌ها هر چه که در ذهن دارند را توضیح می دهند و با کمک مربی آن را می‌سازند.

جنگ با لیزر و اتاق بازی با تفنگ لیزری هم قسمتی در لگولند است که بسیار هیجان انگیز است و بین بچه‌ها طرفدار زیادی دارد.

بخش جذاب دیگر در لگولند استانبول روستای دوپلو است. دوپلو نام دیگر لگو با ابعاد بسیار بزرگ است. در روستای دوپلو لگوها سایز بزرگی دارند بنابراین برای بچه‌های زیر ۳ سال مکان بسیار مناسبی برای تفریح و بازی هستند.

در قسمت مرلین بچه ها می‌توانند سوار کابین شوند و پا بزنند. اگر حسابی پا بزنند کابین به سمت بالا می رود و تماشای بزرگترها از قسمت بالا بسیار برای کودکان هیجان انگیز است. 

کارگاه ساخت و تِست لگو جایی است که بچه‌ها می‌توانند با لگو ماشین‌های مورد علاقه خود را بسازند و همانجا هم آنها را تست کنند.

کافی شاپ و رستوران لگولند هم فضای بسیار جالب و جذابی است. چون با لگو و اسباب بازی محیط آنجا طراحی شده است. پس از تفریح و بازی با لگو می‌توانید برای استراحت و صرف غذا و نوشیدین سری به کافه رستوران نسبتا بزرگ و تماشایی اش بزنید.

 نکته مهم: بهتر است بدانید که بزرگسالان نمی‌توانند بدون همراه داشتن کودک وارد لگولند استانبول شوند، پس باید حداقل یک کودک همراه خود داشته باشید و هیچ غذایی به جز غذای نوزادان یا کودکان مبتلا به آلرژی نیز به همراه نداشته باشید. برای بازدید کنندگان افراد معلول دسترسی کامل مانند ویلچر و آسانسور نیز وجود دارد.

 

بیشتر تفریح کن

مشاهده همه
نظرات کاربران: