آخرین مطالب

پیست اسکی دبی ( سردترین نقطه امارات )
پیست اسکی دبی بزرگترین پیست اسکی در آسیا و سومین مجموعه‌ی اسکی سرپوشیده در دنیا است. تجربه زمستانی برفی و سرد در دل صحرای داغ امارات تجربه ی بی نظیر و فوق العاده ای است که به شدت پیشنهاد می شود. با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را با ویژگی ها، شرایط، امکانات و قوانین پیست اسکی دبی آشنا کنیم.
9 ماه پیش
640 بازدید
بهترین شهرهای ساحلی برای ایرانیان در تعطیلات تابستانی
تعطیلات تابستانی همراه با آفتاب درخشان در کنار سواحل نیلگون و نسیمی خنک لذت بخش است و تفریحات دریایی هیجان تعطیلات را بیشتر می کند. در این مطلب می خواهیم شهرهای ساحلی زیبا، ارزان و نزدیک برای ایرانیان عزیز را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.
9 ماه پیش
466 بازدید
معرفی پارک آبی آکوا کلاب استانبول
پارک آبی آکوا کلاب دلفین، بزرگترین پارک آبی در شهر استانبول است که در سال ۲۰۰۱ افتتاح شده و به تدریج امکانات خود را توسعه داد. امکاناتی نظیر سرسره های کودک و سرسره آناکودا که به شکل مار کبرایی عظیم الجثه است. این پارک از لوکیشن های متنوع و جذابی برخوردار است.با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را با بخش های متنوع پارک آبی آکوا دلفین آشنا کنیم.
9 ماه پیش
520 بازدید
بورسا در ترکیه
بورسا معروف به "شهر سبز" به خاطر شرایط آب و هوایی متنوع در همه فصول گردشگران ودوستاران خاص خود را داردو در تابستان به خاطر آب و هوای معتدل مدیترانه ای، گردشگران بسیار ی برای تفریحات جنگلی و ساحلی به این شهر سفر می کنند. با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را با جاذبه های گردشگری در بورسا آشنا کنیم.
10 ماه پیش
539 بازدید
معرفی لگولند استانبول
یکی از بهترین تفریحاتی که در تور استانبول برای کودکان وجود دارد غرق شدن در دنیای لگوهای هیجان انگیز و متنوع لگولند می‌باشد.خواسته ها و ایده های کودکان و نوجوانان در این سرزمین جادویی به واقعیت تبدیل می شوند. با ما همراه باشید تا شما را با سرزمین شگفت انگیز لگو آشنا کنیم.
9 ماه پیش
678 بازدید
معرفی آکواریوم فلوریا استانبول
از بزرگترین و زیباترین آکواریوم های خاورمیانه، آکواریوم فلوریا استانبول است که در نوع خود بی نظیر و شگفت انگیز می باشد. در قیاس با دیگر آکواریوم های موجود در دنیا می توان گفت این آکواریوم از جدیدترین آکواریوم های دنیاست که لوکیشن های مختلف و فضای آموزشی و تفریحی با استفاده از آخرین تکنولوژی روزدنیا را دارد. با ما در این مطلب همراه شوید تا شما را با گوشه و کنار این آکواریوم آشنا کنیم.
9 ماه پیش
466 بازدید
معرفی سواحل شیله و آوا ( استانبول )
شیله و آوا دو منطقه ی خوش آب و هوا در نزدیکی استانبول است که به دلیل برخورداری از بخش وسیعی از سواحل شنی دریای سیاه و آب و هوای معتدل و مطبوع و طبیعت بکر و رویایی و مکان های باستانی اش طرفداران بسیاری دارد . در این مطلب شما را با مشخصه های تفریحی شیله و آوا آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.
10 ماه پیش
980 بازدید
چرا باید در تعطیلات عید قربان به استانبول سفر کنیم؟!
سفر به استانبول در تعطیلات عید قربان می‌تواند تجربه‌ای شگفت‌انگیز و ممتاز باشد. در کنار بازدید از جاذبه های گردشگری می توانید از تخفیف های ویژه مخصوص اعیاد هم در این روزها بهره مند شوید با ما در این مطلب همراه شوید تا شما را با مزایای سفر به استانبول در ایام تعطیل عید قربان آشنا کنیم.
10 ماه پیش
643 بازدید
معرفی ساپانجا و ماشوکیه استانبول
ساپانجا و ماشوکیه یکی از معروف ترین و مهم ترین مناطق حومه استانبول هستند که به دلیل داشتن طبیعت جذاب، فضای زیبا و هوای مطبوع و وجود جاذبه های گردشگری فراوان به شهرت رسیده است.با ما در این مطلب همراه باشید تا با ویژگی های این مناطق بکر آشنا شوید.
10 ماه پیش
954 بازدید
معرفی موزه مادام توسو دبی
موزه مادام توسو بی شک یکی از جاذبه های جذاب گردشگری در دبی است که در این مطلب ما به معرفی آن می پردازیم. با ما همراه باشد
10 ماه پیش
836 بازدید