تور استانبول با هتل چهار ستاره (اقساطی)

11
24,800,000
22,000,000 تومان
به ازای هر نفر
مدت زمان: آزاد ساعت کاری: 00:00 تا 00:00
فروشنده: آژانس مسافرتی فرجام پرواز استانبول

رزرو تور استانبول با هتل چهار ستاره در تخفیف ویژه تفریح نت،فقط با پرداخت 2 میلیون و 100 هزار تومان + پرداخت اقساطی ثبت درخواست رایگان

تور تابستانه استانبول در هتل 4 ستاره 3 شب و 4 روز 

تاریخ رفت 31 تیرمدارک مورد نیاز برای تور استانبول:

-اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار برای تورهای خارجی الزامی می باشد.


خدمات تور :

-بلیط رفت و برگشت

-اقامت در هتل چهار ستاره

-صبحانه

-ترانسفر فرودگاهی

-بیمه مسافرتی

-تور لیدر فارسی زبان

-امکان خرید همه تفریحات استانبول از جمله تور کشتی و تفریحات آبی با تخفیف ویژه

-امکان اجاره روزانه خودرو با تخفیف ویژه


قابلیت اقساط با پرداخت 50 درصد مبلغ کل فقط با چک صیادی


توضیحات بیشتر:

تور چارتر، غیر قابل کنسلی و استرداد وجه می باشد.

کنترل ممنوعیت خروج از کشور و تاریخ انقضای گذرنامه به عهده مسافر بوده و آژانس برگزار کننده هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد.

برای رزرو تور با مدت اقامت های بیشتر و یا سایر خدمات می توانید با آژانس برگذار کننده تماس بگیرید.


ثبت درخواست رزرو تور رایگان بوده و پس از آن تیم پشتیبانی جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.با سفر به شهر زیبای استانبول ، تابستانی فراموش نشدنی برای خود رقم بزنید .سه شب و چهار روز اقامت در استانبول در هتل سه ستاره تجربه ای خوشایندی

را برای شما به همراه دارد .بدون نگرانی از بابت ندانستن زبان بومی منطقه مشغول گشت و گذار و خرید و تفریح باشید چرا که تور لیدر در همه ساعات در کنار گروه است و شما را در سفر یار ی می کند. جاذبه های گردشگری را توضیح می دهد. و در خرید همراه شماست. شما نگرانی بابت رسیدن به هتل ندارید. برنامه سفر از پیش ریخته شده و شما تنها به گروه و تور ملحق می شوید تا با آسایش خاطر نهایت لذت را از تور ببرید.

ترکیه در سال های اخیر به یکی از برترین مقاصد گردشگری دنیا تبدیل شده است و همه ساله میزبان خیل عظیمی از گردشگران دنیا می باشد، در میان توریست های این کشور ایرانیان بسیاری به چشم می خورند و این امر نشان دهنده محبوبیت تور ترکیه در میان مردم کشورمان می باشد.

تور ترکیه و مخصوصا تور استانبول جزو محبوب ترین تورهای خارجی در میان ایرانیان است. جذابیت این شهر به قدری زیاد است که با سلیقه هر گردشگری مطابقت میکند. این شهر جاذبه های بی نظیری دارد و بخش از این شهر آسیایی بوده و بخشی از آن جزو قاره اروپا است از این رو هر روز متقاضیان خرید تور استانبول در حال افزایش است.


بیشتر تفریح کن

مشاهده همه
نظرات کاربران: